Recenzie Puky

Puky LRM Ocean modrý

Puky LRM Ocean modrý

Pridané: 14. októbra 2012

Zakúpený v CYKLOHRAČKY-PUKY.sk

• stabilne, pevne, loziskove kolieska, volant, vyskovo nastavitelne v rozpati cca 10cm sedlo aj volant, makke sedlo
  • hmotnost odrazadla, je masivne, drobne dieta aj ked splna vyskove odporucenie, ho tazko zdvihne po pade, ale za jazdy lahke ovladanie

bezpecne, pohodlne odrazadlo, aj na ucenie rovnovahy

Overený zákazník OKFIT Overený zákazník

Pridané: 8. septembra 2012

Zakúpený v OKFIT

• dieťa sa na ničom nezraní
  • skrutky sú riešené tak, že ziadna netrčí
  • skladá sa z 3 kusov
  • chýba vlajocka ak dieťa zájde za nejaký múrik, alebo automobil, pre rýchlejšiu reakciu rodiča.

produkt sme si vybrali na základe predošlích recenzií

Puky Pukylino kiwi

Puky Pukylino kiwi

Pridané: 23. augusta 2012

(naposledy upravené 23. augusta 2012)

Zakúpený v CYKLOHRAČKY-PUKY.sk

• Vhodné pre najmenšie detičky, ktoré ešte nemusia vedieť chodiť. Pukylino je stabilné, kvalitné a pekné.

Super :)

Puky LR M červený

Puky LR M červený

Pridané: 7. júna 2012

Zakúpený v CYKLOHRAČKY-PUKY.sk

Najlepšie odrážadlo pre úplne malé dieťa cca 2,5 roku. Bez problémov dočiahne a už jazdí ako šarkan

Pridané: 3. júna 2012

(naposledy upravené 3. júna 2012)

Zakúpený v CYKLOHRAČKY-PUKY.sk

• vhodne aj pre mensie deti ale aj trosku vacsie, nasa dcerka ma 2 roky a na odrazadle sa bala chodit, ale ked dostala PUKI, tak bola nadsena
  • lahko sa na neho nastupuje aj vystupuje, je velmi stabilny, sedadlo je dostatocne dlhe a anatomicky tvarovane, rucky su protismikove, moze ich drzat blizsie alebo dalej
  • velmi dobre sa riadi, jednoducho zmeni smer vobec to nejde tazko
  • nepletu sa jej nozicky do koliesok, rozpatie koliesok je tak akurat
  • na dobrom asfalte ide ako drak ale kolieska zvladaju aj nerovnosti
  • je velmi lahke, takze bez problemov ho zdvihne pri schodiku a ked sa jej uz nechce, tak sa da jednoducho odniest, vzadu na sedadle je otvor na nosenie

-vyborna kupa za dobru cenu
- funguje lepsie ako som ocakavala, bala som sa, ze to malu nebude bavit
- na internete som precitala spustu recenzii a diskusii mamiciek na temu odrazadla a jednoznacne z nich vysla znacka PUKI
- máme pár umelohmotnych odrazadiel z dracika ale toto jednoznačne vedie, berieme ho na dlhe prechadzky, do mesta, vlastne skoro vsade kde je dobry chodnik
- kvalita vyrobku zodpoveda cene, strasia ma sice umelohmotne kolieska, tak uvidime kolko toho vydrzia, dufam, ze ju vyskusaju aj dalsie nase deti
- lahko sa montuje, zvladne to aj zena a montaz zaberie asi 10 minut

Zobrazujem 141 - 145 zo 145 recenzií 1...4 5 6 7 [ 8 ]